Доставка гарного настрою

При замовленні від 500 грн - Безкоштовно

 

 

Доставка

Суші-бар «mr.Krabs» спеціалізується на приготуванні та доставці страв японської кухні. З першого дня відкриття нашого першого суші-бару ми визначили для себе, що запорукою нашого успіху є якість приготування наших страв.
Ми використовуємо тільки найсвіжішу та перевірену продукцію, екологічно чисту, без вмісту ГМО та консервантів. Наша продукція проходить кілька рівнів перевірки, починаючи від виробництва, закінчуючи суші-баром. Всі страви виходять, тільки «під ножа», тому наша продукція завжди свіжа і смачна!
У наших суші-барах працюють люди, які люблять та вміють смачно готувати. Шеф кухаря справжні професіонали своєї справи та уважно підходять до відбору та навчання кожного співробітника. Смачно нагодувати нашого покупця та надати якісний сервіс, для нас головна мета.
Всі керівники і співробітники суші-бару уважно стежать за нашим ринком і технологіями, що швидко змінюється і розвивається, ми уважно вивчаємо потреби наших покупців і завжди намагаємося бути найкращими у своїй справі.


Ми здійснюємо доставку по м. Дніпро. Постійно розширюємо асортименти. Враховуємо всі побажання клієнтів


Ми готові відповісти на всі Ваші запитання та прийняти замовлення  с 10:00 до 20:00.

Доставка замовлення на суму від 500 грн БЕЗКОШТОВНА

Якщо сума вашого замовлення меньш 500 грн - вартість доставки  вам  оголосить оператор.

 

Ви можете забрати своє замовлення в одному з наших суші-барах міста Дніпро та отримати знижку 10% :

    вул. Нижньодніпровська, 17 (ТРЦ «КАРАВАН»)
    вул. Тітова, 36 (ТРК "APPOLO")

 

"mr.Krabs" - тільки натуральні продукти!

Адреси точок видачі в м. Дніпро
skidka
вул. Нижнедніпровська, 17
Пн-Вс: 10:00 — 21:00
вул. Тітова, 36
Пн-Вс: 10:00 — 20:00
Варіанти адресної доставки

Якщо сумма вашого замовлення від 500 грн- доставка по місту -БЕЗКОШТОВНА.. Якщо до 500 грн доставка від30грндо70грн (Точну суму вам назве оператор)

Час доставки

Час на доставку – від 30 до 60 хвилин для найвіддаленіших районів

Вартість доставки у віддалені райони міста: Краснопілля, Підгородне, Широке, Ігрень, Сухачівка, Таромське. ,Північний, Діївка, сел. Ювілейний, пос.Шевченка, Придніпровськ, Досвідчений, Передова, Мирний, Аеродром, Золоті ключі - уточнюйте у оператора.

Перейти до вибору суші