Швидка доставка по м. Дніпро

При замовленні від 500 грн - Безкоштовно

Знижка 10% за самовивезення

Нас рекомендують друзям

Всесвітній день дитини- 20.11

18.11.2022

Людство зобов'язане дати дитині краще - Декларація ООН про права дитини. У всьому світі, в середньому жінка народжує приблизно 6,89 дітей. Найвищий рівень народжуваності в Нігері, де жінки народжують в середньому 7,58 дітей. Найнижчий в Сінгапурі - 0,8 дитини на одну жінку.
Який би не був розумний і талановитий дитина, він все ж потребує дорослого опіки та уваги, турботі, любові, захисту і постійної підтримки. Ми люди і абсолютно нелюдяно відмовляти нашим дітям у всьому цьому, особливо з огляду на ті реалії, які вперто супроводжують нас в нашому непростому світі.
Свято – Всесвітній день дитини виник в середині минулого століття, а саме в 1954-му році, коли Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй затвердила свою резолюцію № 836 ( IX ), рекомендував всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956-го року. За даними проекту WebPlus.info, спочатку дата святкування Дня дитини рекомендувалася виключно на розсуд кожної держави, яка вважатиме для себе за доцільне відзначати цей день. Так в багатьох суверенних державах, виник Міжнародний день захисту дітей, який відзначається 1-го червня. Пізніше, 20-го листопада 1959 року прийняли « Декларацію прав дитини ». Потім, в 1989-му році, також 20-го листопада всесвітнім співтовариством була прийнята « Конвенція прав дитини » і питання з єдиною для всіх датою святкування цього дня зважився сам собою. Тепер в офіційних документах всесвітньої організації об'єднаних націй фігурує саме ця дата.
Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій і урядових установ до питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей по всьому світу. Актуальність проблем дитинства залишається високою, на жаль і донині. Численні заходи і дії, навіть на законодавчому рівні, не в змозі повністю вирішити весь комплекс цих проблем, так як вони лежать швидше в моральній площині людського світогляду. Однак радий постійних загальних зусиль і заходів, що вживаються успішно сприяють підвищенню активності у вирішенні безлічі з існуючих і виникаючих проблем нашого підростаючого покоління.
Дуже характерно, що саме 20-го листопада відзначають своє професійне свято « День педіатра » і дитячі лікарі, які поклали на себе вирішення проблем здоров'я наших дітей.
У Всесвітній день дитини ми приєднуємося до цієї славної ініціативи і вітаємо всіх наших дітей! Вітаємо всіх, хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових відносин і взаєморозуміння в цій юній середовищі! Зі святом Вас, і нехай цей день залишить у Вас тільки приємні спогади!