Швидка доставка по м. Дніпро

При замовленні від 500 грн - Безкоштовно

Знижка 10% за самовивезення

Нас рекомендують друзям

Користь від суші

23.02.2023

Суші – це традиційне японське блюдо, яке стало популярним по всьому світу завдяки своєму неповторному смаку і здоровим властивостями. Суші – це свіжий рибний фарш, обгорнутий в листи норі, рис і різні овочі. Спочатку суші були приготовлені як швидкий перекус для моряків і рибалок, але сьогодні це блюдо є улюбленим делікатесом для багатьох людей.

Суші мають безліч переваг для здоров'я, включаючи наступні:

Багатство поживними речовинами
Суші містять безліч поживних речовин, таких як білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мінерали. Риба, яка використовується в приготуванні суші, є джерелом корисних жирних кислот, таких як Омега-3, які знижують рівень холестерину і покращують здоров'я серцево-судинної системи.

Безпечний і здоровий спосіб вживання риби
Суші - це один з найбезпечніших способів вживання риби. На відміну від смаженої або смаженої на сковороді риби, суші готуються в сирому вигляді, зберігаючи всі поживні речовини і мінімізуючи кількість смажених жирів. Крім того, суші - це ідеальний вибір для тих, хто стежить за своєю лінією, так як в ньому міститься менше калорій, ніж в багатьох інших стравах.

підвищення імунітету
Норі - це основний інгредієнт, який використовується для загортання суші. Цей тип водоростей містить безліч поживних речовин, включаючи вітамін С, калій, залізо і йод. Йод є основним елементом, який потрібен для нормального функціонування щитовидної залози, яка відповідає за імунітет. Вітамін С допомагає зміцнювати імунну систему і захищати організм від інфекцій і хвороб.
А найсмачніші суші в м. Дніпро можна спробувати у Mr.Krabs )