Швидка доставка по м. Дніпро

При замовленні від 500 грн - Безкоштовно

Знижка 10% за самовивезення

Нас рекомендують друзям

Міжнародний чоловічий день-19.11

18.11.2022

International Men's Day. Ми, люди, дуже сильно можемо відрізнятися один від одного. Коли ці відмінності переходять якусь грань розумності, завжди виникає своєрідна зворотна хвиля, яка прагнути збалансувати цей процес. Не дивлячись на те, що кожен з нас намагаючись узагальнити ці явища в рамках якихось понять і визначень, приймає ту чи іншу точку зору, процеси ці не припиняються і життя не стоїть на місці – вона рухається і рухається вперед.
Свята – дуже важливий період життя для кожного з нас. Рідкісна людина їх відверто не любить ( в кінці кінців навіть для такої людини неодмінно знайдеться якесь цікаве календарне подія, яке він захоче відзначити ). Так вийшло і з Міжнародним чоловічим днем. Це свято хоч і має більш глибокі ( звичайно ж долучені ) коріння, ніж « День чоловіків », що відзначається в першу суботу останнього осіннього місяця, але відзначається саме 19 листопада. Так склалося. Цей День – день народження батька тієї людини, якій вдалося просунути це свято на міжнародний рівень, це доктор з університету Вест-Індії на ім'я Джером Тілуксінгх ( Dr. Jerome Teelucksingh ).
Свято виникло в 1999 році. Сьогодні його святкують такі країни як США, Австралія, Великобританія, Тринідад і Тобаго, Ямайка, Мальта, Індія і Сінгапур, Південна Африка і ряд інших країн. Мета свята — привернути увагу до гендерної дискримінації чоловіків при визначенні важливості їх ролі в родині і вихованні дітей. Так. Був би людина…
На чоловіка звичайно ж покладено багато ( щоб не нудно було ) і хтось раптом порахував і зауважив в цьому підступні дискримінаційні процеси. Помітити було не складно, адже переважно саме на чоловіка лягає тягар забезпечення своєї сім'ї, та й взагалі, сучасні батьки іноді просто змушені присвячувати набагато більше часу далеко не своїй родині, а обслуговування інтересів інших ... працюючи не покладаючи рук. Чи є в цьому що-небудь нове? « Що було, то і буде; і що робилося, то і буде робитися, і немає нічого нового під сонцем. » ( Еккл.1: 9 )
Чоловіки – зі святом!