Швидка доставка по м. Дніпро

При замовленні від 500 грн - Безкоштовно

Знижка 10% за самовивезення

Нас рекомендують друзям

День Десантно-штурмових військ ЗС України

19.11.2022

Святкування Дня Десантно-штурмових військ Збройних Сил України проходить в третій декаді листопада. Дата свята затверджена в 2017 році рішенням Командування і встановлена на День Архістратига Михайла. День ДШВ відзначається 21 листопада.
Висока мобільність і здатність виконувати складні завдання безпосередньо на території передбачуваного противника, професіоналізм і самовідданість завжди були притаманні десантним військам. У новітній історії незалежної України цей рід військ був створений на базі повітряно-десантних і аеромобільних військ України. Будучи своєрідною армійської елітою, бійці-десантники несуть свою службу не тільки охороняючи і захищаючи простори своєї рідної держави, а й беруть участь в різноманітних міжнародних миротворчих військових операціях, часто стаючи захистом і опорою мирним громадянам безпосередньо в зонах військових конфліктів і гарячих точок, які виникають в країнах з нестабільною політичною ситуацією.
Армія суверенної України має в своїй історії давні і славні традиції. Протягом століть наші воїни, батьки і діди, свято зберігали честь і доблесть справжніх захисників Вітчизни. Загартовані в боях, відстоюючи ідеали миру, свободи і незалежності їм вдалося зберегти високий дух і неповторну самобутню культуру, яка стала відома всьому світу.
З приходом нових реалій початку 90-х років минулого століття, за даними проекту WebPlus.info, виникла гостра необхідність перегляду багатьох поглядів і підвалин минулих років. Однак вшанування військових традицій залишилося доброю рисою всієї широкої Української культури і відбивається на сторінках національного календаря. Так. ще в 1999-му році Указом № 937 чинного на той момент Президента України був заснований професійний військове свято « День аеромобільних військ », який відзначався 2-го серпня. Ці війська входять до складу Об'єднаних сил швидкого реагування. Перебуваючи в постійній бойовій готовності, вони являють собою найбільш мобільний і рухливий рід військ, який безпосередньо здатний виконувати будь-яке завдання і в будь-яких умовах. Пізніше, при розробці нової концепції реформування Збройних Сил України, Указом Президента № 457 від 27-го липня 2012-го року на зміну Дню аеромобільних військ прийшов « День високомобільних десантних військ Збройних Сил України ». Це було зроблено з метою відродження і розвитку українських національних військових традицій.
Історія не стоїть на місці і в кінці жовтня 2017 року Командування ВДВ прийняло рішення про подальший розвиток даного роду військ. Тепер це Десантно-штурмові війська ( ДШВ ) України. Відповідно нова дата професійного свята була перенесена на День Архістратіга Михайла і стала відзначатися 21 листопада.
Відзначаючи важливу роль в забезпеченні обороноздатності держави, яку виконують ці війська, що знаходяться в складі Збройних Сил суверенної України, ми приєднуємося до привітань на адресу всіх солдатів і офіцерів, бажаємо їм міцного здоров'я і професіоналізму! Прийміть, Ви і Ваші родини, нашу щиру подяку і повагу! Зі святом Вас і всіх благ!