Швидка доставка по м. Дніпро

При замовленні від 500 грн - Безкоштовно

Знижка 10% за самовивезення

Нас рекомендують друзям

День автономної республіки Крим

18.01.2023

З огляду на волю кримчан, 12 лютого 1991 року Верховна Рада УРСР прийняв Закон « Про відновлення Кримської Автономної Радянської Соціалістичної Республіки ». У період загальної ейфорії суверенізації Крим пережив чи не весь світовий досвід державного будівництва, в тому числі президентську і парламентську форми правління і період лихоліття - без Конституції і повноважень, не раз опиняючись на межі міжнаціональних і соціальних конфліктів.
Але кримчанам вистачило мудрості не переступити межу і з точки зору здорового глузду побудувати конструктивні відносини з державою, між органами влади, людьми різних національностей, що було необхідною передумовою для соціально-економічного розвитку.
На початку 2014-го року, зусиллями Російської Федерації і її агресивними діями щодо України, яка ослабла від пострадянської корупційної системи, ці передумови були віроломно перекреслені, кримська територія окупована, а кримське суспільство позбавлене привілеїв української автономії. Український народ, що відрізняється від російського агресора своєю толерантністю, консолідувався. Почалася боротьба за мирне повернення Криму, закріпленого і є по визначальним чинним на сьогоднішній день міжнародних протоколах територією України.
А ми вам пропонуємо ознайомитися з акціями в Mr.Krabs . Цей найкраща доставка в м. Дніпро