Швидка доставка по м. Дніпро

При замовленні від 500 грн - Безкоштовно

Знижка 10% за самовивезення

Нас рекомендують друзям

15.11 свято Шічі-го-сан

14.11.2022

5.11 вівторок - Японія відзначає свято Шичі-го-сан у Японії (七五三 у буквальному перекладі «сім-п'ять-три» -традиційне свято та фестиваль. Цього дня п'ятирічних та трирічних хлопчиків, а також семирічних та трирічних дівчаток одягають у святковий одяг та приводять  у синтоистские храми)

15 листопада — Шичі-го-сан, день молитви про здоровий розвиток маленьких дітей. У більшості регіонів країни хлопчики і дівчатка у віці трьох років, хлопчики у віці п'яти років і дівчатка у віці семи років відвідують синтоїстський храм зі своїми батьками.
Шичі-Го-Сан є поєднанням трьох різних звичаїв, що склалися в період Хейан ( 794 – 1185 рр. ), які відзначають важливі етапи в розвитку дитини: у віці трьох років хлопчикам і дівчаткам дозволялося залишити свої короткі дитячі стрижки і відростити волосся; в п'ять років хлопчики вважалися досить дорослими, щоб носити хакама ( брюки, які носять з кімоно ); а дівчатка святкували семиріччя, зав'язуючи свій перший обі ( кушак ).
Сучасні сім'ї святкують Шичі-Го-Сан, вбираючись і відвідуючи святиню або храм. Діти отримують сприятливі подарунки, а сім'ї зазвичай роблять групові фотографії в ознаменування цієї події. У святилищах сім'ї можуть бути присутніми на спеціальній церемонії, на якій священик читає синтоїстські молитви і пропонує благословення, або вони можуть піднести невелику грошову пожертву і молитися, щоб їх дитина була здорова.
Традиційно щороку в Шичі-Го-Сан одягають свою особливу одяг. Трирічні дівчатка носять кімоно з захипами на плечах і без образу, надягаючи жилет, званий хіфу, а їх семирічні однолітки одягаються в стандартне кімоно і пояс. Хлопчики п'яти років носять хакама і довгу хаорі ( куртку ) з декоративним принтом. Магазини кімоно і універмаги зазвичай надають костюми напрокат, що дозволяє сім'ям уникнути витрат на покупку повного наряду, а багато хто також пропонують зробити зачіску і макіяж дитині як частина послуги. Однак традиційний одяг не потрібно, і діти часто відвідують святині в звичайних костюмах або сукнях.
А ми вам дуже  рекомендуємо скуштувати смачні суші та роли в місті Дніпро від Mr.Krabs 

Доставка від  Mr.Krabs - це швидко та дуже смачно